0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Parke taşı fiyatları

06 Mart 2018     6512 Görüntüleme

Parke taşları günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız ürünler arasında gelmektedir. Teknik ve görsel özellikleri çok fazladır. Bu noktada parke taşı fiyatları alanında farklı rakamlar ortaya çıkabilir. Her üründe olduğu gibi kilit taşlarında da farklı kalite ve modeller mevcuttur. Bu nedenle ürün ve fiyat araştırması yapılabilir. Yazımızın ilk bölümünde genel teknik özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Yüzey aşınmasına karşı yüksek dirence sahiptir. Çok sağlam yapısı ve dayanıklı bir kullanımı bulunmaktadır. Su emme oranı bu tür ürünlerde önemlidir. Kilit taşlarının iyi seviyede su emme özelliği mevcuttur. Kış aylarında donma ve çözülme olayları çok sık görülmektedir. Aşırı soğuk ve buzlu havalarda bu olaylar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Ürünlerin temel özelliklerinden biride donma ve çözülme olaylarına karşı dirençli olmasıdır.

Kullanım alanı ve ürün modeli çok fazladır. Temel olarak granit, kireçtaşı, kumtaşı, andezit, bazalt gibi taşlar daha yaygın tercih edilmektedir. Model bakımından kilitli parke taşı, S parke taşı, dikdörtgen parke taşı, bordür gibi seçenekler daha sık tercih edilmektedir. Ürünlerin bu tür teknik özelliklerine göre parke taşı fiyatları olarak rakamlar değişebilmektedir. İlk baştada belirtmiştik. Kullanım alanı çok yaygındır. Yol, kaldırım, park, bahçe yapımı ve çeşitli meydanların düzenlenmesi gibi uygulamalarda kilitli parke taşları tercih edilmektedir. Çok görsel ürünlerdir. İyi bir işçilik sonucu mükemmel sonuçlar ortaya çıkacaktır. Hem satın alacağınız firmayı, hem de uygulama yaptıracağınız kilit taşı ustasını iyi şekilde seçmelisiniz. Bu konuda dikkatli olmanız ve özenli davranmanız sizin faydanıza olacaktır. Kalitesiz ürünleri fahiş fiyatlara satan firmaları asla tercih etmemelisiniz. Bu ürünlerin uygulaması konusunda deneyimi olmayan ustalardan uzak durmasınız. Bu iş bir ekip işidir. Profesyonel anlamda yapılması gereken bir işlemdir. Bu uygulamaları yapan firma ve ustaları tercih etmenizde fayda vardır. Sektörde yaşanan rekabetle birlikte ürün kalitesi ve fiyat çizgisi daha iyi seviyelere ulaşmıştır. Her türlü kaplama mazlemesine göre maliyeti düşük, avantajı çok yüksektir. Maliyetlerin bütçemize uygun olması her alanda çok önemlidir. İster kişisel, isterseniz de kurumsal bir alım yapın. Bunun hiçbir önemi bulunmamaktadır. Her zaman için kaliteli olanı ve bunu en uygun fiyata satan firmaları tercih etmeliyiz. Kaliteden hiçbir zaman zarar gelmeyecektir.

Dünyanın her yerinde kullanılan ürünlerdendir. Ülkemizde de çeşitli uygulamalarda tercih edilmektedir. Fiyatlar konusunda net olarak bir rakam verebilmemiz mümkün değildir. İhtiyacınız ve parke taşı fiyatları için sorularınız olduğunda bizi arayabilirsiniz. Son zamanlarda üç boyutlu kilitli parke taşları favori ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin görsel tasarımları çok daha iyidir. Mükemmel yaşam alanları oluşturmak için tercih edilmektedir. Kişisel alanlarınız içinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. İş yerinizin sosyal alanlarına, evinizin bahçesine ve yürüyüş yollarınıza bu taşları kullanabilir ve daha yaşanabilir alanlar oluşturabilirsiniz.

 

parke taşı fiyatlarıBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER