0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Parke taşı fiyatları Ankara

06 Mart 2018     1110 Görüntüleme

Öncelikle yenilikçi kent anlayışı içinde hareket eden bir çok bölge yönetimi parke taşlarını cadde ve sokaklara döşeyerek kentin tepeden tırnağa değişmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Şehir mimarına uygun renklerde ve desenlerde döşenen kilitli parke taşı, döşenmiş olduğu alanda çok şık bir görüntü sağlamaktadır. Özellikle eskiden asfalt olan bir bölgeye döşendiğinde kilitli parke taşın farkını doğal güzelliğiyle ve şıklığıyla hemen fark edebilirsiniz. Bir çok bölgede kilitli parke taşı üretimi yapan firmalar olduğu gibi   parke taşı fiyatları Ankara yapan firmalar çayyolu bölgesinde de bulunabilmektedir.

Çevreye duyarlı, Doğamıza uyumlu ve bir o kadar da yerlerin şık görünmesini sağlayan kilitli parke taşları özellikle ince, uzun, farklı ölçüler ve görünümleri ile sürekli karşımıza bir çok yerde çıkmaktadır. Yapay inşaat malzemesi olan kilitli parke taşları özellikle büyük sitelerin yer döşemesinde, büyük fabrikaların giriş zeminlerinde, her türlü açık ve kapalı, büyük ve küçük alanlarda rahatlıkla zemine döşenmektedir.

Öte yandan kilitli parke taşları genel olarak, iş merkezleri, hastane bölgeleri, bahçe içi dekore, okullar, park ve yürüyüş yollarında çok daha fazla tercih edilen uygulamadır. Kilitli parke taşları bir çok alanda kullanılmaktadır,  parke taşı fiyatları Ankara günümüzde çevre düzenlemesi olarak en şık görüntü sağlayan bir malzemedir. Dayanaklı olması, döşeneceği alan için istenilen ebatlarda kesilebilmesi ve çok çabuk zarar görmemesinden dolayı şehir planlamalarında ilk tercih sebebidir.

Kilitli parke taşları her türlü hoş ve güzel görüntüsünden ziyade oluşabilecek her türlü doğa şartlarına dayanıklı olması, çok fazla ağır yükleri üzerinde zarar görmeden barındırabileceği, döşendiği yerde kayganlık ve kazalar oluşturmayacağı için ayrı bir kullanıma sahiptir. Kilitli parke taşları döşendiği alandan istenildiği dikkat edildiği sürece sökülebilir ve farklı parke taşı ile değiştirilebilir.

Teknolojik ortamda son sistem makinalar ile üretilen kilitli parke taşları teknolojik gereçlerden faydalanılarak istenilen ölçülerde ve şekillerde üretilmektedir. Birçok kilitli parke taşı farklı renklerde üretildiği gibi de istenmesi halinde kent planlamasına uygun modern görünümle de üretilmesi mümkündür. Kilitli parke taşı fiyatları diğer yer döşeme ürünlerine göre çok daha uygundur bundan dolayı güvenle kullanabilir bulunduğunuz yere güzel görünüm verebilirsiniz.

parke taşı fiyatları ankaraBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER