0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Parke Taş Döşemeleri

20 Mayıs 2018     62 Görüntüleme

Kaliteli bir işçilik nasıl olur? Parke taşı döşemeleri yaşam alanlarımızın çevresi hem görselliği hem daha yaşanılır bir hale getirmek için uygulanan beton elamanlarından birisidir. Hatta belediyeler oturma izni yani yeni yapıların iskan aşamalarında otopark, sığınak gibi yerlerin düzgünlü açısından zorunlu hale getirdiler peki parke taşı döşemesi için neler yapılır? Bunun için ihtiyacımız olan tek şey sağlam bir zemine sahip olmak yani parke taşı döşemesi yapılacak yerin düzlüğü ve esnekliği son derece önemlidir peki neden?

PARKE TAŞI ZEMİNİ

Esnek zeminlerde döşenen parke taşı modellerinde belirli aralıklar da çökmeler meydana gelecektir. Bu hataların parke taşı kalitesi ile kesinlikle alakası yoktur. Sadece çürük zeminlerden dolayı meydana gelir. Çökmüş zeminlerde parke taşının kırılmadan bir bütün olarak durduğunu göre bilirsiniz. Buda taşın kalitesini gösterir. Parke taşı döşemeleri yani zemin kaplamaları tek bir modelle sınırlı değildir. Dekoratif görüntülere sahip birçok farklı modellerde olanını bulmak mümkündür.

PARKE TAŞI MODELLERİ VE UYGULAMALARI

Kaliteli bir işçilik için kaliteli bir ürüne ve kaliteli bir parke taşına gerek duyulur ve buradan sizlere kaliteyi çok uzaklarda aramayın diyoruz J Parke taşı kalitesini sorduğunuzda taşımız TSE belgeli kelimesini araştırma yaparken çok duymuşsunuzdur şunu da bilmenizde fayda var her TSE belgeli parke taşı modeli kaliteli olmaya bilir. Ankara da bu ürünlerin imalatında gerçek anlamda kaliteyi yakalayan bir bilemediniz iki adet fabrika vardır. Kaliteli bir parke taşı işçiliği içinse gerek duyulan ön çalışmalardan birisi alanın taş döşenmeden önceki halidir.

Parke taşı döşemesine başlamadan önce alanı mutlaka parke taşı döşemesi için el verişli hale getirmeniz gerekir. Bura da birçok farklı uygulama yaptırmanız gereke bilir. Bunlar arasında en doğru ve kalıcı çözüm olacak olanı zemin betonu olacaktır. İster elde karma beton ister hazır beton dökümü ile parke taşı kullanım potansiyelini daha da yükselte bilirsiniz. Parke taşı modelleri arasında uygulandığı mekanlara en çok yakışanı benim fikrim 3 boyutlu parke taşı modelidir. Ancak 15 adet ten fazla parke taşı modeli mevcuttur. Ankara’da parke taşı satışı ve işçiliği hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

parke taşı döşemesiBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER