0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Keçiören kilitli parke taşı

14 Ocak 2018     649 Görüntüleme

Tüm şehirlerde kullanılan çok önemli bir üründür. Yer ve zemin kaplama olarak tercih edilmektedir. Bu anlamda kullanım alanı oldukça zengin ve çeşitlidir. Satışını ve uygulamasını yapmış olduğumuz Keçiören kilitli parke taşı ürünleri sizler içindir. Bu ürünlerin özellikleri kilitli olmasıdır. Birbirine geçmeli olarak döşeme yapılır. Malzemenin kalitesi çok iyidir. Bu ürünlerde farklı kaliteler olabilir. Ancak, firma olarak her zaman uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteye sahip olan ürünleri satıyoruz. Hem yurt içinde, hem de yurt dışına satışlarımız devam etmektedir. İhtiyacınız olan bu ürünler için firmamızla iletişime geçebilir ve dilediğiniz kadar kilitli parke taşı siparişi verebilirsiniz.

Kullanım alanlarının çok zengin ve çeşitli olduğunu belirtmiştik. Bu ürünleri yerel belediyeler çok sık tercih etmektedir. En çok kullanımı kaldırım yollarındadır. Halk arasında kaldırım taşı olarak bilinmektedir. Her yere uygun olan keçiören kilitli parke taşı ürünlerimizi sizde tercih edebilirsiniz. Kaldırım yollarında kullanıldığını söylemiştik. Bu yollarda kullanılmasının temel nedeni uygun maliyet ve estetik görünümdür. Asfalt yolun kenarında olan ve yayaların güvenle yürümesini sağlayan bu yollarda parke taşları çok uygundur. Zemini pürüzsüz ve estetiktir. Yürüme esnasında takılma gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Bozulma ve deforme olma gibi durumlarla asla karşı karşıya kalmazsınız. Bunun tam olarak sağlamlığı uygulama kalitesine bağlıdır. Bunun içinde uygulamayı yapan ustanın önemi çok fazladır. Satın aldığınız parke taşların uygulaması içinde firmamızı arayabilirsiniz. İşinde uzman olan çok sayıda parke taşı ustamız mevcuttur. Yerel ilçe ve kasabalarda çarşı içlerinde bu taşları sıklıkla görebilirsiniz. Sadece yürüyüş veya araç yolunun da geçtiği bu alanları parke taşları ile döşeyebilirsiniz. Mevcut alana estetik kazandıracak ve çok daha güzel bir görünüm elde etmenize olanak tanıyacaktır. Park ve bahçelerde bu ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Kişisel olarak evinizin veya iş yerinizin önlerine bu taşları döşeyebilirsiniz. Bu sayede daha şık bir çevre düzenine kavuşmuş olacaksınız.

Ürünlerin uygulaması çok kolay ve basittir. İlgili zeminler düzlenir ve yüzeye özel bir kum serilir. Bu aşamadan sonra kilitli Keçiören kilitli parke taşı ürünleri zemine serilir ve özel harcı ile sertleştirilir. Daha sonra herhangi bir sebepten dolayı sökmeniz gerektiğinde kolayca sökebilirsiniz. Bütün yolu sökmek yerine, sadece sorun olan bölgeyi sökmeniz yeterli olacaktır. Bunun yanında dökülen taşların yeniden uygulanabilmesi çok büyük bir artıdır. Doğru yöntemlerle sökülen taşlara hiçbir şey olmayacaktır. İlk günkü gibi olacak ve işlem sonunda aynı yere döşenebilecektir. Buda önemli bir maliyetten kurtulmanız anlamına gelecektir. Her kaplama malzemesinde bu imkanlar yoktur. Asfaltın tekrar sökülmesi ve kullanılması imkansızdır. Ancak, kilitli parke taşlarında bu olanaklarınız her zaman için bulunmaktadır. Sizde her türlü zemin ve yol için kilitli parke taşlarımızı değerlendirebilir ve de kullanabilirsiniz. Her türlü yardım ve destek için firma olarak hazır bir durumdayız.Keçiören kilitli parke taşı ustası olarak bizi arayın

keçiören kilitli parke taşıBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER